6 pkt juniorów młodszych !

6 punktów zapisały na swoim koncie drużyny juniorów młodszych. Chłopcy z rocznika 2000 i 2001 ze względu na turniej "GOL CUP" rozegrały swoje mecze ligowe na boisku w Bobrowie. Dzięki przychylności klubu LZS Bobrowo wystąpiliśmy tam w roli gospodarza.

Niestety do skutku doszedł tylko mecz ligi okręgowej. Zespół Sparty pokonał drużynę LZS Bobrowo 8:1. Było to ostatnie spotkanie ligi okręgowej juniorów młodszych. Drużyna Dawida Gmińskiego zajęła pierwsze miejsce w lidze.

W rozgrywkach sezonu  2016/2017 młodzi Spartanie zdobyli 34 pkt, strzelili 52 bramki tracąc 14.

Gratulujemy !

Nie doszedł do skutku mecz ligi wojewódzkiej. Na umówiony termin nie stawiła się drużyna Gwiazdy Bydgoszcz i sędziowie odgwizdali walkowera na korzyść Sparty.

Podopiecznym Daniela Bukowskiego pozostały jeszcze dwa spotkania ligowe. Za tydzień zmierzą się na wyjeździe z Liderem Włocławek. Sezon zakończą meczem z Unią Wąbrzeźno - 17.06 godz. 10.00.