Gorzkie zwycięstwo juniorów starszych.

Zwycięstwem Sparty 4:3 zakończyło się spotkanie barażowe o awans do ligi wojewódzkiej juniorów starszych.

Spotkanie na dolnej płycie stadionu OSiR było świetnym widowiskiem. Brodniczanie, którzy pierwszy mecz przegrali 1:4 od początku osiągnęli dużą przewagę.  Już w 10 minucie bramkę zdobył Daniel Łazicki. Całą pierwsza połowa miała jednostronny przebieg. Ataki zawodników Sparty przyniosły skutek  w 37,41 i 43 minucie kiedy bramki zdobyli : Kaczyński, Kaźmierczyk i Łazicki.

Druga połowa miała już niestety odmienny przebieg. Podopieczni Daniela Bukowskiego, którzy w pierwszej połowie narzucili bardzo wysokie tempo z każdą minutą tracili siły. Z boiska ze względu na kontuzje musieli zejść obrońcy - Karłowicz i Mućka.  Niestety wykorzystali to goście, którzy najpierw  w 70 min strzelili bramkę dającą dogrywkę a następnie dwie kolejne, które dały im awans.

Naszym zawodnikom należą się wielkie brawa, za wysiłek jaki włożyli w to spotkanie. Chłopcy z rocznika 2000 mają jeszcze 1,5 roku gry w juniorze starszym, także kwiestią czasu jest ich awans do ligi wojewódzkiej.

Zawodnicy oraz trener dziękują licznie przybyłej publiczności za wsparcie, którego doświadczyli na dzisiejszym spotkaniu.

Sparta Brodnica - Unia Wąbrzeźno 4:3 (4:0)

Bramki: Łazicki x2, Kaczyński, Kaźmierczyk

Skład: Konrad Adamkiewicz, Aleksander Karłowicz ( 18' Kacper Dzwonkowski), Damian Mućka ( 68 ' Mikołaj Malinowski), Dawid Borkowski, Kacper Szczepański (87 ' Jakub Tyburski), Feliks Kowalski,Daniel Łazicki,  Artur Cellmer, Jacek Kaźmierczyk, Bartłomiej Kaczyński, Mateusz Wesołowski - trener Daniel Bukowski