Koniec rozgrywek Żaków! 19 pkt Sparty!

19 pkt. w dorobku brodnickich żaków
na koniec rozgrywek ligowych.

Sześć zwycięstw, jeden remis i siedem porażek, to bilans żółto-czarnych po rozegraniu wszystkich wiosennych kolejek w lidze wojewódzkiej żaka. Dwadzieścia jeden razy strzelaliśmy gole rywalom, o siedem razy więcej to my wyciągaliśmy piłkę z własnej siatki. Ostatnia ligowa kolejka rozgrywana na boisku orlik w Brodnicy przy ul. Nowej to punkty zdobyte na Piłkarzu Golub- Dobrzyń. Mecze z Uks Gol Brodnica i ElanąToruń , kończą się naszymi porażkami.
Zdobyte punkty pozwalają naszej drużynie w gronie szesnastu drużyn na zajęcie miejsca w środku ligowej tabeli.
Ostatni akcent piłkarskiej wiosny, to MAŁE MISTRZOSTWA ŚWIATA w piłce nożnej, które w najbliższą sobotę 9 czerwca o godz. 9.00 odbędą się na dolnej płycie OSiR w Brodnicy.