Młodzież ze zmiennym szczęściem.

Ze zmiennym szczęściem zagrały drużyny młodzieżowe Sparty w miniony weekend. Bilans młodych Spartan to dwa zwycięstwa remis i porażka.

Junior Starszy

Pogrom Zbójno – Sparta Brodnica 0:4

Bramki: Matuesz Wesołowski x3, Bartłomiej Kaczyński

Zawodnicy juniora starszego udali się na pierwszy mecz wyjazdowy tej wiosny. Na boisku gminnym w Zbójnie zagrali z Pogromem. Podopieczni Daniela Bukowskiego wygrali 4:0. Wyróżniającym się zawodnikiem w tym spotkaniu był Mateusz Wesołowski, którym zdobył hat- tricka oraz wywalczył rzut karny, którego wykorzystał Bartłomiej Kaczyński. Niestety obaj strzelcy bramek zostali ukarani w tym spotkaniu czerwonymi kartkami i będą pauzowac w kolejnych kolejkach ligowych.

Skład: Kacper Lewandowski, Aleksander Karłowicz, Damian Mućka, Kacper Szczepański, Dawid Borkowski (Jakub Tyburski), Artur Cellmer, Feliks Kowalski, Mateusz Wesołowski, Oskar Czupryński ( Miłosz Szymborski), Bartłomiej Kaczyński, Mikołaj malinowski (Oskar Brzuszczak) – trener Daniel Bukowski

Junior młodszy

Sparta Brodnica – Victoria Koronowo 3:0 wo

Na mecz II ligi wojewódzkiej juniorów młodszych nie dojechał zespół Victorii Koronowo. Podopieczni Dawida Gmińskiego wygrali to spotkanie walkowerem i utrzymali pozycję lidera tabeli.

Kolejne spotkanie rozegrają w niedzielę o godz.10.00 z Gopłem Kruszwica.

Młodzik starszy

UKS Gol Brodnica – Sparta Brodnica 10:2

Bramki: Mikołaj Rogowski, Kacper Czerwiński

Zawodnicy z rocznika 2005 toczyli wyrównany bój w pierwszej połowie spotkania. Niestety szybko stracone dwie bramki na poczatku drugiej połowy podcięły skrzydła zawodnikom Mariusza Zabłockiego. W najbliższej kolejce ligowej będą pauzować.

Młodzik młodszy

Sparta Brodnica – Pomorzanin Toruń 2:2

Bramki: Tymoteusz Łukaszewski x2

W niedzielę drużyna Piotra Lamki na własnym boisku zagrała drugi mecz w lidze tym razem młodzi piłkarze zagrali z drużyną Pomorzanin Toruń.Mecz zakończył się wynikiem 2:2.To kolejny remis podopiecznych Lamki w rundzie wiosennej.Kolejny mecz dużyna zagra w poniedziałek 23.04 w Grudziądzu.
Bardzo dziękujemy rodziną Młodzika Młodszego za tak liczne przybycie i kulturalny doping.

Turniej Sparta West

W sobotę 14.04 Żacy brodnickiej Sparty wystąpili na hali OSiR w Brodnicy, gdzie rozegrano ostatni turniej halowy tego sezonu.
Gospodarzem turnieju i jednocześnie jego triumfatorem została drużyna Sparty West. Po rozegraniu meczy " każdy z każdym", wyłoniono drużyny, które awansowały do tak zwanej "ligi mistrzów i ligi europy". W końcowym rozrachunku drużyna Żaków brodnickiej Sparty zajęła trzecie miejsce w "lidze europy".

Wyniki Sparta Brodnica " Zacy "
Sparta Brodnica - Sparta West I 0-2
Sparta Brodnica - FC Toruń I 1-1 ( br. Ziółkowski )
Sparta Brodnica - Naprzód Jab. 1-1 ( br. Ziółkowski )