Orlicy w Gołkowie !

W niedzielę (12.06)  Orlicy Brodnickiej Sparty wraz z trenerem Piotrem Lamką udali się do Gołkowa,by podczas Festynu Rodzinnego rozegrać sparing z tamtejszą drużyną.
Sparta zieloni zagrali przeciwko Gołkowo pomarańczowi kończąc mecz wynikiem 2:1 bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Sontowski oraz Mateusz Siudak.

Kolejny mecz to Sparta pomarańczowi kontra Gołkowo granatowi wynik 3:0 w tym meczu 2 bramki należały do Kuby Aranowskiego i 1 do Marcela Drożdż.

Jednak ten dzień to nie tylko gra w piłkę nożną. Czekało tam na nas wiele atrakcji za które bardzo dziękujemy Panu Dawidowi Gmińskiemu,Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi ,,KUŹNIA,,oraz Zespołowi Szkół w Gołkowie.

Wielki podziękowania należą się też rodzicom,którzy jak zawsze wiernie nam kibicowali i przybyli w licznym składzie.