Podsumowanie występów drużyn młodzieżowych. Weekend 29/30 wrzesień

Kolejny weekend zmagań mają za sobą młodzi zawodnicy brodnickiej Sparty. Bardzo dobre wyniki zanotowały drużyny orlików i zaków. Młodzicy pokonali lidera rozgrywek. Juniorzy starsi z kolejnym zwycięstwem. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami młodych Spartan.

Żak:

Niepokonani i niezbyt gościnni byli żacy brodnickiej Sparty podczas III kolejki ligi żaka. Brodniczanie jako gospodarz turnieju pewnie wygrali swoje ligowe spotkania dodając do swojej kolekcji kolejne 6 pkt. W pierwszym meczu turnieju spartanie pewnie pokonali Football Academy Grudziądz 6-1, w drugim równie gładko zwyciężamy z UKS I Szkółka Piłkarska Chełmno 4-0. ( grano 2 x 12 min )
Po trzech ligowych kolejkach Żacy Sparty mają na swoim koncie siedem zwycięstw oraz jedną porażkę oraz świetny bilans bramkowy 26-3
Kolejna kolejka ligowa już w najbliższy weekend w Toruniu, gdzie gospodarzem będzie Gwiazda Toruń.

Wyniki III kolejki ligowej:

BKS Sparta Brodnica - Football Academy Grudziądz 6-1 (Warachowski Filip,
Gółkowski Hubert x 2, Wałdowski Filip, Małkiewicz Marek, Betlejewska Oliwia)

BKS Sparta Brodnica - UKS SP Chełmno 4-0 (Hoxha Julian, Wałdowski Filip,
Gółkowski Hubert, Małkiewicz Marek )

Orlik 2009:

Bardzo dobry występ w III kolejce ligi wojewódzkiej zanotowali
orlicy brodnickiej Sparty. Brodniczanie w trzech meczach ligowych zdobyli 6 pkt.
W pierwszych dwóch meczach ligowych pewnie pokonujemy w stosunku 5:0 oraz 4:2 kolejno: Gol Chełmża oraz Gwiazdę Starogród.
W trzecim spotkaniu uznajemy wyższość rywala i przegrywamy 0-6 z Naprzodem Jabłonowo.
Cała drużyna zasłużyła na pochwałę za ambitną i dojrzałą
postawę na boisku. Po raz kolejny pokazali, że są drużyną i świetnie dogadują się na boisku.

Kolejny turniej 7.10.2018 r. Gramy w Bobrowie!

Wyniki BKS Sparta Brodnica:

BKS Sparta Brodnica - GOL CHEŁMŻA 5:0 ( Wojciech Falkowski, Dawid Drozdowski, Jan Grzelak, Igor Paczkowski, Radosław Szadkowski)
BKS Sparta Brodnica - GWIAZDA STAROGRÓD 4:2 ( Karol Karpiński x 2, Jakub Drzymalski, Olgierd Brylski)

BKS Sparta Brodnica - NAPRZÓD JABŁONOWO 0:6

Orlik West 2008/09:

III kolejkę ligi orlika Sparta West rozegrała w Wąbrzeźnie.
Gospodarzem spotkań była Unia Wąbrzeźno.

Wyniki:
Sparta West - Pomowiec Kijewo 7:0 (2x Jurek Śnieżko,1xPaweł Sankiewicz,1X Wojtek Natucki,1xKacper Barański,1XMateusz Skalski,1xBartek Ostrowski)

Sparta West- Chełmianka Chełmno 8:0 (3xPaweł Sankiewicz,
2x Jurek Śnieżko,1 x Kacper Barański,1xWojtek Natucki,1xOlek Lewandowski)

Sparta West-Unia Wąbrzeźno 1:4 (1x Jurek Śnieżko)

Orlik 2008:

Sobotni turniej, tym razem rozegrany w Toruniu okazał się dla Orlików bardzo udany. Dopisali oni bowiem kolejne 9 punktów do ligowej tabeli. Złożyły sie na to 3 zwycięstwa:

Legia Chełmża - Sparta 0:1
Kozaczyk

Pomorzanin I Toruń - Sparta 0:5
Karbowskix2, ⚽Pawlak, ⚽Bartnicki⚽Brzeziński

Victoria Czernikowo - Sparta 1:2
Pawlak, ⚽Karbowski

Młodzik :

W niedzielę zawodnicy klubu Sparta wyjechali do Radzynia by tam w słoneczne popołudnie zagrać kolejny mecz ligowy. Pierwszy gwizdek rozbrzmiał o godz.14.00 wtedy też podopieczni trenera Piotra Lamki ruszyli ostro do ataku.Ich chęć zwycięstwa była tak wielka że z minuty na minutę pokazywali to co uczą się na treningach.I tym razem nie zawiedli swojego trenera oraz trenera Volodymyra Golovatenko. Bez trudu pokonali drużynę Radzynianka Radzyńkończąc to spotkanie 3:0.
Radość była jak zawsze ogromna zarówno zawodników jak i ich trenerów. Jak zawsze trener podziękował drużynie oraz wszystkim przybyłym na to spotkanie gościom.

BKS Sparta Brodnica – Radzynianka Radzyń 3:0

Bramki: 1xKamil Kwiatkowski, 1x Tymoteusz Łukaszewski, 1x Filip Boraczyński

Trampkarz:

Niestety nie powiódł się wyjazd do Jabłonowa Pomorskiego drużynie Mariusza Zabłockiego. Osłabieni brakiem kilku zawodników ulegli wysoko gospodarzom 10:2.

Bramki zdobyli:

Naprzód Jabłonowo – Sparta Brodnica 10:2

Junior młodszy:

W sobotni poranek zawodnicy z roczników 2002/2003 udali się do Świecia, gdzie zmierzyli się z liderem I ligi wojewódzkiej – Wdą. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Honorową bramkę zdobył Maciej Tuptyński.

Wda Świecie – BKS Sparta Brodnica 3:1

Bramka: Maciej Tuptyński

Junior starszy:

Kolejne zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi. W wyjazdowym meczu pokonali Lecha Dobre. Spartanie kolejny raz urządzili sobie festiwal strzelecki. Podopieczni Daniela Bukowskiego strzelili gospodarzom siedem bramek, sami tracąc trzy.

Juniorzy zakończyli właśnie pierwszą rundę rozgrywek. Wygrali wszystkie sześć spotkań i są liderem tabeli II ligi wojewódzkiej.

Lech Dobre – BKS Sparta Brodnica 3:7

Bramki: Bartłomiej Kaczyński x3, Oskar Czupryński x 2, Feliks Kowalski, Jacek Kaźmierczyk