Remis z Motorem!

W pierwszym sparingu przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019 remisujemy z zespołem Motoru Lubawa 0:0.

Spotkanie toczyło się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy ulewnie padającym deszczu. Zespół Sparty nie zagrał w pełnym składzie. Za zgoda trenera nieobecni byli: Maciej Koczur, Marcin Rupiński oraz Łukasz Ciechowski. Drużyna stworzyła kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, których nie udało się wykorzystać.

W zespole zabrakło również Piotra Lamki, Volodymyra Golovatenki oraz Szymona Ciechowskiego, którzy nie wznowili treningów i zakończyli kariery. Do gry po przerwie wrócili  Adrian Kural oraz Bartłomiej Zalewski.

Zagrali również nowi zawodnicy: Dorian Banasiak, Sebastian Supiński oraz Jakub Panek.

Kolejny  sparing rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o godz.14.00 w Toruniu z Pomorzaninem Toruń.

Motor Lubawa - Sparta Brodnica 0:0

Skład: Mateusz Wiśniewski, Krystian Janczak, Sebastian Brzóska, Dorian Banasiak, Damian Argalski, Radosław Gajkowski, Oskar Brzuszczak, Jakub Panek, Adam Reise, Adrian Kural, Ivan Kovch

Na zmiany: Sebastian Supiński, Mateusz Wesołowski, Michał Szczęśniak, Kacper Dzwonkowski, Jacek Kaźmierczyk, Patryk Banaszewski,, Bartłomiej Zalewski

fot. Stefan Jamroży