Sparta Cup - rocznik 2008.

W sobotę odbył się kolejny turniej organizowany przez Nasz klub z cyklu Sparta Cup 2018. Tym razem rywalizowali chłopcy z rocznika 2008. Turniej odbył się ponownie w hali I LO, a współorganizatorami było Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miejski w Brodnicy.

W turnieju zagrało osiem drużyn. Zawody wygrał zespół Unii Wąbrzeźno, który pokonał po rzutach karnych LZS Zbiczno. W meczu o 3 miejsce Piłkarz Golub – Dobrzyń pokonał Spartę Zielonych. Turniej przebiegał w bardzo sportowej atmosferze.

Wszystkie zespoły otrzymały puchary, dyplomy i medale. Najlepsze obdarowane zostały również nagrodami rzeczowymi.

Zarząd BKS Sparta Brodnica serdecznie Dziękuje po raz kolejny Starostwu Powiatowemu i Urzędowi Miasta w Brodnicy oraz Dyrekcji i pracownikom I LO w Brodnicy za pomoc w organizacji turnieju.

Wielkie podziękowania składamy również rodzicom zawodników z rocznika 2008 za pomoc w organizacji turnieju oraz przygotowanie pysznego poczęstunku.

Kolejny turniej już jutro (28.01) w hali CKZiU w Brodnicy na ulicy Karbowskiej zagrają chłopcy z rocznika 2007. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.