Sparta - Pogoń Mogilno 4-0

W meczu 7. kolejki IV ligi brodnicka Sparta pewnie pokonała Pogoń Mogilno 4-0.

Strzelanie rozpoczęło się ponownie dopiero w drugiej połowie. Po bezbarwnych z obu stron pierwszych 45-ciu minutach był wyniki 0-0.

Pierwsza bramka padła za sprawą Adriana Kurala w 53 minucie. Napastnik Sparty przejął piłkę w środku pola, pobiegł z nią kilka metrów, wygrywając pojedynek z obrońcami rywali i kapitalnym strzałem zza pola karnego dał prowadzenie swojej drużynie.

Druga bramka padła w minucie 76 - Oskar Brzuszczak wystawił piłkę Radosławowi Gajkowskiemu, a ten pięknym, technicznym strzałem z pierwszej piłki w długi róg bramkarza rywali podwyższył na 2-0.

Bramka na 3-0 również była wyjątkowej urody. Trzeba przyznać, że tego dnia brodniczanie strzelali niezwykle efektownie. Grzegorz Domżalski wygrał pojedynek z obrońcą Pogoni, wbiegł w pole karne, minął dwóch rywali i strzałem w prawe okienko strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach Sparty. Była to 80 minuta meczu.

Wynik meczu ustalił w 93 minucie Adam Reise, pewnie wykorzystując rzut karny.

Skład Sparty: Wiśniewski - Dzwonkowski, Banasiak, Brzóska, Ciechowski - Janczak (k), Gajkowski (gol 76', Rupiński 77') , Brzuszczak (Kaczyński 84'), Domżalski (gol 80', żk 17'), Bocian (Koczur 73') - Kural (gol 53', Reise 81', gol 93')
Rezerwowi: Ciarkowski, Lech, Czupryński