Żacy w Warszawie!

Żacy w Warszawie!

W niedzielną śnieżną noc żacy brodnickiej Sparty wyruszyli do Warszawy na turniej piłki nożnej z Cyklu IRZYK CUP 2018 dla rocznika 2010. Zawody były rozgrywane na dwóch boiskach na sztucznej nawierzchni pod balonem na warszawskim Bemowie.
Wśród przeciwników naszej drużyny były drużyny z Warszawy, które na co dzień rywalizują w I najwyższej lidze żaka województwa mazowieckiego. Zawody przy licznie zgromadzonej publiczności stały na wysokim poziomiesportowym. Nasza drużyna wyniosła niezłą lekcję futbolu, która na pewno zaprocentuje w przyszłości. W rywalizacji grupowej, na początek zmagań przegrywamy z późniejszym triumfatorem rozgrywek Deltą Warszawa, by następnie zremisować z Legią Warszawa 0-0. W tym meczu przeciwnikom pomagają słupki i porzeczki i na pierwszą bramkę w turnieju musimy czekać do następnego meczu. W kolejnych meczach grupowych musimy jednak pogratulować zwycięstw naszym przeciwnikom. Pomimo ambitnej postawy na boisku nie udaje nam się już odnieść zwycięstwa i pozostaje nam rywalizacja o siódme miejsce w turnieju z Ursusem Warszawa. W końcowej klasyfikacji zajmujemy jednak ósme miejsce, wyjeżdzając ze stolicy z bagażem doświadczeń.

Skłąd BKS SPARTASparta Brodnica
Woźniak Damian
Szumacher Maksymilian
Hoxha Julian⚽
Betlejewska Oliwia ( kapitan )
Muzalewski Wiktor
Kalinowski Nikodem
Stankowski Jędrzej
Gółkowski Hubert
Małkiewicz Marek
Jajkowski Patryk
Wałdowski Filip
Trener: Adam Muzalewski
Kierownik: Łukasz Gółkowski

Dziekujemy rodzicom za doping i wsparcie!!!
Kolejny turniej na sztucznej nawierzchni pod balonem spartanie rozegrają w lutym na turnieju Gedania Errea Gdańsk Cup

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości