ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻAKÓW BRODNICKIEJ SPARTY

W ośrodku wypoczynkowym " Półwysep Wądzyń", żacy brodnickiej Sparty uroczyście zakończyli sezon 2017/2018. Dwudniowy pobyt był doskonałą okazją by podsumować mijający piłkarski rok, sukcesy i porażki, a przede wszystkim wysiłek i serce włożone przez zawodników naszej drużyny. Godnym zauważenia był fakt obecności licznego grona rodziców i sympatyków żółto - czarnych. To miłe i budujące na przyszłość.
Podczas pobytu zawodnicy mieli możliwość trenować na nowo oddanym do użytku boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz zostali obdarowani drobnymi upominkami.
Specjalne wyrazy wdzięczności skierowano do rodziców, sponsorów i sympatyków drużyny, którzy dbali przez cały sezon, by drużynie niczego nie brakowało.
Jaka będzie piłkarska jesień? Czas pokaże. Teraz przed drużyną kilka tygodni zasłużonego wypoczynku, by na początku sierpnia ze wzmożoną energią i nowymi siłami przystąpić do treningów.

Zdjęcie użytkownika Sparta Brodnica Żacyy.Zdjęcie użytkownika Sparta Brodnica Żacyy.Zdjęcie użytkownika Sparta Brodnica Żacyy.Zdjęcie użytkownika Sparta Brodnica Żacyy.