Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
2:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
3:0
Włókniarz Toruń
Lider Włocławek
0:9
Zawisza Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
2:2
Elana Toruń
Wda Świecie
7:1
Sparta Brodnica
Notecianka Pakość
0:3
Gwiazda Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
0:5
UKS SMS Włocławek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
3:1
Olimpia Grudziądz
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:2
Unia Wąbrzeźno
Sparta Brodnica
0:6
Włókniarz Toruń
Gwiazda Bydgoszcz
1:0
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
10:1
Lider Włocławek
Wda Świecie
2:1
Notecianka Pakość
UKS SMS Włocławek
6:0
BKS Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
0:1
Gwiazda Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
5:0
Elana Toruń
Lider Włocławek
1:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
2:4
UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Notecianka Pakość
4:1
Sparta Brodnica
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Wda Świecie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:0
Olimpia Grudziądz
Sparta Brodnica
1:10
Zawisza Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
4:3
Unia Wąbrzeźno
Elana Toruń
2:0
Włókniarz Toruń
Wda Świecie
1:0
BKS Bydgoszcz
Notecianka Pakość
5:2
KS Pomorzanin Toruń
UKS SMS Włocławek
5:1
Lider Włocławek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
2:2
Notecianka Pakość
Lider Włocławek
1:1
Gwiazda Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
0:0
Wda Świecie
Zawisza Bydgoszcz
3:1
Elana Toruń
Włókniarz Toruń
3:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
6:1
Sparta Brodnica
Olimpia Grudziądz
0:1
UKS SMS Włocławek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Sparta Brodnica
4:7
Elana Toruń
Gwiazda Bydgoszcz
0:3
Olimpia Grudziądz
Wda Świecie
7:1
Lider Włocławek
Notecianka Pakość
6:2
Unia Wąbrzeźno
KS Pomorzanin Toruń
4:0
BKS Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
2:0
Włókniarz Toruń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
6:2
Sparta Brodnica
Olimpia Grudziądz
1:1
Wda Świecie
Lider Włocławek
0:3
Notecianka Pakość
Unia Wąbrzeźno
4:0
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
5:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
2:0
Gwiazda Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
4:1
UKS SMS Włocławek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
2:5
Unia Wąbrzeźno
Sparta Brodnica
4:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Wda Świecie
0:0
Włókniarz Toruń
Notecianka Pakość
0:2
Olimpia Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
2:3
Lider Włocławek
UKS SMS Włocławek
0:2
Elana Toruń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:0
KS Pomorzanin Toruń
Lider Włocławek
1:2
BKS Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
14:1
Sparta Brodnica
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Wda Świecie
Elana Toruń
4:1
Gwiazda Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
2:0
Notecianka Pakość
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:3
UKS SMS Włocławek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
2:5
Olimpia Grudziądz
Unia Wąbrzeźno
3:1
Lider Włocławek
Gwiazda Bydgoszcz
1:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wda Świecie
0:1
Elana Toruń
Notecianka Pakość
1:3
Zawisza Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Włókniarz Toruń
Sparta Brodnica
6:11
UKS SMS Włocławek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
4:0
Unia Wąbrzeźno
Lider Włocławek
0:2
Sparta Brodnica
Zawisza Bydgoszcz
4:0
KS Pomorzanin Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:5
Wda Świecie
Elana Toruń
7:0
Notecianka Pakość
UKS SMS Włocławek
2:1
Gwiazda Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
1:0
BKS Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
1:3
Zawisza Bydgoszcz
Lider Włocławek
3:7
Olimpia Grudziądz
Unia Wąbrzeźno
2:3
Włókniarz Toruń
Sparta Brodnica
0:1
Gwiazda Bydgoszcz
Notecianka Pakość
1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Elana Toruń
Wda Świecie
2:1
UKS SMS Włocławek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
11:0
Sparta Brodnica
Zawisza Bydgoszcz
4:0
Unia Wąbrzeźno
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:2
KS Pomorzanin Toruń
Gwiazda Bydgoszcz
1:3
Wda Świecie
Elana Toruń
5:2
BKS Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
2:0
Lider Włocławek
UKS SMS Włocławek
6:0
Notecianka Pakość
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
12:0
Lider Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:1
BKS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
1:6
Wda Świecie
Gwiazda Bydgoszcz
0:2
Notecianka Pakość
Elana Toruń
5:3
Unia Wąbrzeźno
Włókniarz Toruń
0:1
Olimpia Grudziądz
UKS SMS Włocławek
3:1
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:0
Zawisza Bydgoszcz
Lider Włocławek
1:9
Elana Toruń
Unia Wąbrzeźno
1:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
1:0
Sparta Brodnica
Notecianka Pakość
1:3
Wda Świecie
KS Pomorzanin Toruń
1:0
Gwiazda Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
0:1
UKS SMS Włocławek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
3:1
Włókniarz Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
5:0
Lider Włocławek
Sparta Brodnica
4:1
Notecianka Pakość
Gwiazda Bydgoszcz
0:1
BKS Bydgoszcz
Elana Toruń
5:0
Olimpia Grudziądz
Wda Świecie
8:0
KS Pomorzanin Toruń
UKS SMS Włocławek
3:1