Ostatnie mecze jesieni !!!

Swoje ostatnie mecze w Lidze Wojewódzkiej rozegrają zespoły młodzieżowe SPARTY .

W sobotę na stadionie OSIR o godz. 10:00 w pożegnalnym meczu jesieni Juniorzy Młodsi SPARTY jb Brodnica podejmą Viktorię Koronowo . Zespół gości zajmuję obecnie 5 miejsce w ligowej tabeli z 26 punktami , natomiast brodniczanie zajmują 7 miejsce tracąc do sobotnich rywali tylko  2 punkty. Jest to więc mecz o tzw. sześć punktów , brodniczanie zapewnili sobie już grę na wiosnę w Grupie A , ale dobrze by było wygrać to spotkanie i zająć jak najwyższe miejsce na koniec rundy jesiennej . Ostatnie swoje spotkania rozegrają również Trampkarze i Młodzicy którzy również występują w najwyższej Lidze w Województwie , jedni jak i drudzy zmierzą się na wyjeżdzie z zespołem Włókniarza Toruń . Miejmy nadzieję iż w potyczkach z silnymi zespołami z grodu Kopernika Nasi piłkarze powalczą o ostatnie punkty do zdobycia w tym kończącym się roku .

Wszystkim zespołom życzymy powodzenia i zapraszamy kibiców do głośnego dopingu !!!

JUNIOR MŁODSZY

SPARTA j.b BRODNICA - VICTORIA KORONOWO  godz. 10:00