Remis Juniorów Starszych!

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie juniorów starszych w ramach 10 kolejki II ligi wojewódzkiej juniorów starszych.

Spotkanie miało bardzo wyrównany i nerwowy przebieg. W pierwszej połowie to zawodnicy Zawiszy, wzmocnieni zawodnikami z zespołu występującego w I lidze stworzyli sobie lepsze sytuacje do zdobycie gola. Nie zdołali jednak pokonać bramkarza Sparty - Huberta Gruszczyńskiego.

W drugiej połowie  młodym Spartanom udało się wyjść na prowadzenie po bramce Jacka Kaźmierczyka z rzutu karnego, podyktowanego za  faul na Bartłomieju Kaczyńskim.

Każda kolejna minuta to coraz mocniejszy napór ze strony Bydgoszczan. Podopieczni Daniela Bukowskiego mądrze się jednak bronili. Kiedy wydawało się, że wyjazd do Bydgoszczy zakończy się sukcesem w 93 minucie napastnik Zawiszy w sytuacji sam na sam zdobywa bramkę. W opinii obserwatorów bramka ta padła z ewidentnego spalonego.

Mimo remisu Sparta dalej jest liderem II ligi wojewódzkiej.

W najbliższej kolejce ligowej będzie pauzować, a kolejny mecz rozegra  4 listopada. Przeciwnikiem Unia Wąbrzeźno.

MUKS CWZS II Bydgoszcz - Sparta Brodnica 1:1

Skład: Hubert Gruszczyński, Łukasz Kamiński, Damian Mućka, Hubert Pasternacki, Aleksander Karłowicz (Klaudiusz Kutera), Patryk Banaszewski, Artur Cellmer, Jacek Kaźmierczyk, Kacper Dzwonkowski )Marcin Jóźwiak), Oskar Czupryński, Bartłomiej Kaczyński  - trener Daniel Bukowski