Terminarz grupy spadkowej

Znamy już terminarz grupy spadkowej, pierwszy mecz zaplanowano na Wielką Sobotę. Sparta zmierzy się na własnym obiekcie z Unią Gniewkowo - o ile nie potwierdzą się przypadki zakażenia wirusem COViD w Sparcie.

Grupa spadkowa ma grać od 4 kwietnia do 12/13 czerwca.

Bezpośredni spadek z ligi, po tym jak w III lidze do pierwszej "8" awansowała Elana Toruń, może dotknąć maksymalnie cztery drużyny. Kolejne dwie zagrają baraże z wicemistrzami lig V. Pierwszą "bezpieczną" lokatą będzie 13. pozycja w tabeli.

źródło: pogonmogilno.pl