Klub 100

W ramach akcji #DobijmyDoSetki zapraszamy do udziału w „Klubie 100”.

„Klub 100” BKS Sparta jest innowacyjnym projektem zrzeszającym firmy i instytucje oraz osoby prywatne pragnące na miarę swoich możliwości wesprzeć finansowo działalność naszego stowarzyszenia.

Zebrane przez nas w ten sposób środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów działalności statutowej Klubu i stowarzyszenia. Zależy nam, aby nasz projekt stał się centrum zrzeszającym naszych Kibiców, z którymi będziemy mogli razem tworzyć silną Spartę Brodnica!

Twoje korzyści:
- bezpośrednia możliwość budowania silnej Sparty Brodnica,
- przynależność do społeczności Przyjaciół Sparty Brodnica, których interesem jest promowanie dobrego imienia klubu Sparta i miasta Brodnica,
- ekspozycję logotypu firmy lub innej ustalonej z Klubem nazwy w ramach wykupionego pakietu,
- możliwość posługiwania się tytułem Przyjaciela Sparty Brodnica we własnych działaniach promocyjnych,
- pamiątkowy dyplom potwierdzający przynależność do „Klubu 100”, który otrzymuje każdy z Przyjaciół .

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Sparta to zdecydowanie najstarszy klub sportowy w naszym regionie, który za chwilę świętował będzie okrągłą rocznicę 100-lecia istnienia.

Aby tak się jednak stało, Klub potrzebuje wsparcia. Czasy są trudne, a wydatków nie ubywa. W chwili obecnej seniorzy brodnickiego klubu, których filarem i najważniejszymi zawodnikami są brodniccy wychowankowie, z powodzeniem występują w IV lidze, zajmując wysoką pozycję w ligowej tabeli, a w sekcjach młodzieżowych trenuje ponad 200 dzieci. Prężnie rozwija się niedawno powstała Akademia Piłkarska Sparty Brodnica, gdzie trenują nawet 3-latkowie i wciąż przybywa nowych młodych piłkarzy.

Sparta to Klub z tradycjami, który posiada rzeszę wiernych kibiców i na stałe wpisał się w historię miasta Brodnica, jest jego częścią i dumnie je reprezentuje. W przeszłości tysiące osób oglądały z trybun mecze m.in. z Arką Gdynia czy Elaną Toruń, a żółto-czarne barwy reprezentowali tacy piłkarze, jak Łukasz Fabiański czy Jakub Wawrzyniak.

Brodnicki Klub Sportowy jest również najbardziej medialnym klubem w regionie i jednym z najbardziej medialnych w całej IV lidze. Sparta posiada swoją stronę internetową oraz bardzo aktywne kanały social media na platformach takich jak Facebook, Twitter i Instagram, a niektóre posty generują zasięgi kilkudziesięciu tysięcy odbiorców.

W ramach współpracy przygotowane zostały cztery poziomy uczestnictwa w „Klubie 100”:
- pakiet brązowy (wpłata min. 100 zł/mies.)
- pakiet srebrny (wpłata min. 300 zł/mies.)
- pakiet złoty (wpłata min. 1000 zł/mies.)
- pakiet platynowy (wpłata min. 1500 zł/mies.)

Pakiet Brązowy

• Możliwość umieszczania informacji o Członku „Klubu 100” na stronie internetowej oraz tablicy informacyjnej na stadionie (zgodnie z życzeniem Członka klubu)
  • Startowy pakiet gadżetów klubowych
  • Miejsce na liście zasłużonych Kibiców BKS Sparta, po stwierdzeniu co najmniej 5-letniego członkostwa w „Klubie 100”

Pakiet Srebrny

Pakiet Złoty

• Banery reklamowe na Stadionie Miejskim OSiR w Brodnicy
  • Słowną reklamę spikera na meczach domowych
  • Banery oraz informacje o firmie na stronie internetowej i kanałach social media
  • Duży „pakiet sponsorski” – przekazanie przed każdą rundą drużyny seniorów kompletu 20 karnetów na mecze domowe oraz gadżetów na nowy sezon

Pakiet Platynowy

• Bezpłatne zaproszenie na coroczny Bal Piłkarza
  • Główne miejsce na ściance medialnej
  • Banery reklamowe na Stadionie Miejskim OSiR w Brodnicy
  • Miejsce reklamowe na koszulkach meczowych
  • Słowną reklamę spikera na meczach domowych
  • Ekspozycję banerów podczas turniejów młodzieżowych „Sparta Cup” oraz zmianę nazwy turnieju np. na „Firma X Cup”

Aby zostać Członkiem „Klubu 100” wystarczy wypełnić i podpisać deklarację dostępną w biurze Klubu.

Dołącz do nas i stwórzmy razem Żółto-Czarną Rodzinę!

Zapisy oraz więcej informacji:
Daniel Bukowski – tel. 723905149
Grzegorz Makowski – tel. 501170 577