14 kolejka: Sparta - Chełminianka Chełmno

Już w najbliższą sobotę, w meczu 14. kolejki nasza drużyna podejmować będzie u siebie zespół Chelminianki Chełmno.

Po 13. kolejkach goście zajmują  w tabeli 14. miejsce z dorobkiem 13 punktów i bilansem bramek 18-26, zaś Żółto-Czarni plasują się na 11. lokacie i mają o 2 punkty więcej.

Ostatni bezpośredni mecz tych drużyn rozegrany został w Chełmnie 5 października zeszłego roku, a górą był nasz zespół po dwóch bramkach Adama Reise.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 11:00, na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi. Arbitrem głównym będzie Pan Radosław Papierowski.

Przypominamy, że względu na obostrzenia sanitarne, rozegrane ono zostanie bez udziału publiczności. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na naszych kanałach społecznościowych.