6 pkt juniorów młodszych !

6 pkt zdobyły w dniu dzisiejszym drużyny juniorów młodszych.

Jako pierwsza o godz. 11.30 na boisko w Bobrowie wybiegła drużyna rocznika 2001. Podopieczni trenera Dawida Gmińskiego, mimo że przegrywali do przerwy 2:1 potrafili się podnieść i ostatecznie wygrali mecz 4:2. Był to ostatni mecz juniora okręgowego w tej rundzie, który z dorobkiem 16 pkt( 5 zwycięstw, 1 remis) prowadzi w tabeli ligi okręgowej.

O godz. 14.00 na boisko w Brodnicy wybiegł zespół rocznika 2000. Podopieczni Daniela Bukowskiego nie dali szans rywalom  i pokonali Cuiavię Inowrocław 10:0, strzelając w każdej połowie 5 bramek.

Junior wojewódzki zajmuje obecnie 7 miejsce w lidze wojewódzkiej z dorobkiem 17 pkt. Kolejne spotkanie rozegra na wyjeździe w niedzielę (30.10) o godz. 16.00 z Olimpią Grudziądz.

Junior wojewódzki ( rocznik 2000 )

Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 10:0 (5:0)

Bramki: Martyn Kugaczewski x3, Bartłomiej Kaczyński x2,Arkadiusz Łasiński, Mateusz Wesołowski, Kamil Sternicki, Aleksander Karłowicz, samobójcza

Skład: Konrad Adamkiewicz, Jakub Tyburski (Kacper Szczepański), Daniel Łazicki, Damian Mućka (Dawid Borkowski), Aleksander Karłowicz, Martyn Kugaczewski, Kamil Sternicki, Arkadiusz Łasiński, Mateusz Wesołwoski, MIłosz Szymborski (Mikołaj Malinowski), Bartłomiej Kaczyński - trener Daniel Bukowski