Co się dzieje ze Spartą ??

W meczu 11 kolejki  4 ligi kujawsko-pomorskiej  Brodnicka Sparta udała się na wyjazd do Złotników Kujawskich  na mecz z miejscowym Piastem . Drużyna gospodarzy zajmowała ostatnie miejsce w tabeli  z 1 punktem na koncie , tak więc wszyscy liczyli na kolejne 3 punkty . Niestety  ta sztuka się nie udała  i Sparta przegrała 3-0 !!!  Już w 2 minucie  gospodarze wyszli na prowadzenie  a po upływie 20 minut było już 2-0  Sparta nie radziła sobie w obronie i popełniała proste błędy. Gospodarze ograniczyli się do kontr ,w 30 minucie  po jednej z nich zdobyli bramkę na 3-0 . Już 35 minucie trener Koprowski zrobił pierwszą zmianę  za Piotra Sugalskiego  na boisku pojawił się Piotr Lamka który wraca po kontuzji . W pierwszej połowie już nic się nie wydarzyło . Po przerwie za Szymona Ciechowskiego wszedł Grzesiu Bała   Spartanie atakowali ale długo nie mogli stworzyć sobie dogodnej sytuacji . Pod koniec spotkanie groźny strzał oddał Sebastian Brzóska , oraz Sebastian Pacek . Sparta do końca próbowała zdobyć bramkę lecz ta sztuka się nie udała , i brodniczanie zanotowali kolejną porażkę .