II kolejka ligi Żaka Gr II ( rocznik 2009/2010 )

Na II kolejkę ligową brodniccy żacy udali się do Torunia, gdzie w sobotnie pochmurne przedpołudnie zmierzyli się z ekipami Włókniarza Toruń, Olimpii Grudziądz, Football Academy Grudziądz.
W pierwszym meczu Spartanie pewnie pokonali gospodarza turnieju, Włókniarza Toruń 2-1 po dwóch bramkach Adama Sarnowskiego. Dwie kolejne potyczki to porażki z drużynami grudziądzkimi po twardych, wyrównanych i emocjonujących meczach.

Wyniki spotkań:
Sparta Brodnica - Włókniarz Toruń 2-1 ( br. Sarnowski x 2 )
Sparta Brodnica - Olimpia Greudziądz 1-5 ( br. Wiktor Kilian)
Sparta Brodnica - Academy Grudziądz 1-2 ( br. Karpiński )

Barwy Sparty reprezentowali: Damian Woźniak, Karpiński Karol, Ziółkowski Eryk, Szadkowski Radosław, Falkowski Wojciech, Brylski Olgierd, Kilian Wiktor, Sarnowski Adam, Wojciechowski Jakub, Muzalewski Wiktor, Wałdowski Filip, Kedzia Olaf.
Trener: Daniel Bukowski

Po dwóch kolejkach ligowych spartanie zgromadzili 9 pkt bramki 12-14

Kolejny turniej odbędzie się w Brodnicy 1 października 2017r. na orliku ( ul. Nowa ) o godz. 10.00. Gospodarzem turnieju jest brodnicka Sparta. Liczymy na głośny doping dla naszej drużyny.
Bądźcie z nami !!