Juniorzy młodsi - Zwycięstwo z Pogonią !

Juniorzy młodsi  - Zwycięstwo z Pogonią !

3 zwycięstwo z rzędu odnieśli juniorzy młodsi Brodnickiej Sparty. Po pokonaniu Cuiavii Inowrocław (10:0) i Olimpii Grudziądz (3:2) wygrali na własnym boisku z Pogonią Mogilno 5:3.

Było to kolejne ciężkie spotkanie dla podopiecznych Daniela Bukowskiego. Gra i wynik nie układała się po myśli zawodników gospodarzy. Mimo to udało się strzelić przeciwnikom 5 bramek i zdobyć kolejne 3 pkt. Na pochwałę zasługuje fakt, że całą drużyna do samego końca dążyła do celu jakim było zwycięstwo.

Do końca sezonu pozostały dwa mecze. Za tydzień chłopcy z rocznika 2000 wyjadą do Bydgoszczy na mecz z Gwiazdą. Rundę zakończą w sobotę (19.11) mecze z Victorią Koronowo. Przeciwnicy zajmują w tabeli miejsca bezpośrednio przed Naszym zespołem, więc będą to mecze o przysłowiowe " 6 pkt" i zdecydują i miejscu w tabeli na koniec rundy jesiennej.

Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno 5:3 (2:2)

Bramki: Jacek Kaźmierczyk x 2, Kacper Szczepański x 2, Martyn Kugaczewski

Skład; Konrad Adamkiewicz, Daniel Łazicki, Damian Mućka (Bartosz Makowski), Aleksander Karłowicz, Kacper Szczepański , Arkadiusz Łasiński (Jakub Tyburski) , Martyn Kugaczewski, Kamil Sternicki, Mateusz Wesołowski (Mikołaj Malinowski), Jacek Kaźmierczyk (Bartosz Suchocki), Miłosz Szymborski (Kacper Dzwonkowski) - trener Daniel Bukowski