Kolejne spotkanie z Liderem !!!

Już w sobotę 29.10.2016 o godz.13:00 brodnicka SPARTA podejmie lidera IV ligi Pogoń Mogilno , która z dorobkiem 28 pkt przewodzi w ligowej tabeli . Brodniczanie po porażce z Cuiavią Inowrocław  3:1 spadli w tabeli na 11 miejsce i miejmy nadzieje iż w tym meczu zagrają na maximum swoich możliwości i 3 pkt. zostaną w Brodnicy . O tym iż spartanie potrafią grać z mocnymi przeciwnikami utwierdził nas mecz z Kujawianką Izbicą Kujawską z którą brodniczanie spotkali się dwa tygodnie temu gdy ta była liderem ligowej tabeli , wtedy Sparta wygrała 2 : 0 po bramkach Mirka Ratkowskiego oraz Łukasza Ciechowskiego . Na podobny scenariusz liczymy w jutrzejszym spotkaniu . Wiernych kibiców  zapraszamy na mecz i zachęcamy do gorącego dopingu .

CAŁA SPARTA ZAWSZE RAZEM !!!