Orlicy Grali Sparing

Wczoraj  06.09.2016 r mecz sparingowy rozegrała drużyna Orlika podopieczni trenera Piotra Lamki udali się na Nowego Miasta Lubawskiego  gdzie zmierzyli się z miejscową Drwęcą . Mecz zakończył się zwycięstwem Brodniczan ale zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne  w których to cichym bohaterem został  bramkarz Sparty Antoś Otka który obronił 3 strzały rywali . Trener Piotr Lamka chwalił cały zespół za zaangażowanie i walkę do samego końca !!!

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - BKS Sparta Brodnica  5:5  karne : 8-9
Bramki dla Sparty : Tymoteusz Łukaszewski 8' 42' 49'  Filip Boraczyński 14'  Michał Raszkowski 32'
Wyjściowy Skład :   Otka -  Drożdż  Kamiński Boraczyński - Raszkowski Łukaszewski Dominik Warachowski

zagrali także : Różyński, Laskowski, Liszewski, Wiśniewski Aranowski Warachowski Piotr  ,Kalwasiński Malinowski  Mey Kwiatkowski