Pierwsza zimowa porażka

W swoim piątym zimowym sparingu piłkarze Sparty przegrali w Iławie z miejscowym Jeziorakiem 3-1

Mecz rozpoczął się w sobotę o godzinie 16.00 na bocznym boisku Jezioraka, wyposażonym w sztuczną murawę.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Spartanie. Bartosz Zalewski popisał się dobrym, płaskim uderzeniem z ok. 20 metrów w lewy róg bramki Jezioraka. Kilkanaście minut później Jeziorak wyrównał z rzutu karnego, a tuż przed przerwą wyszedł na prowadzenie. W drugiej połowie piłkarze jeszcze raz trafili do naszej siatki i ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 3-1 dla Jezioraka. Był to pierwszy mecz kontrolny tej zimy przegramy przez brodniczan.

Skład Sparty:
Wiśniewski - Janczak, Koczur, Banasiak, Ciechowski - Rupiński, Grudziński, Aleksandrowicz, Brzuszczak, Kovch - Zalewski

Kolejny sparing zagramy w sobotę o godzinie 12:00 z Kasztelanem Sierpc na ich terenie.