Podsumowanie występów drużyn młodzieżowych.

Bardzo dobrze zaprezentowały się zespoły Sparty w miniony weekend. Nasi młodzi zawodnicy wygrali 3 spotkania i jedno zremisowali.

Junior starszy

Sparta Brodnica - Wisła Grudziądz 7:0 (4:0)

Chłopcy z rocznika 1999/2000 w inauguracyjnym meczu ligi okręgowej rozgromili Wisłę Grudziądz 7:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Mateusz Wesołowski x2, Bartłomiej Kaczyński x2, Mikołaj Malinowski, Artur Cellmer oraz Oskar Czupryński. Wynik mógłbyć jeszcze wyższy ale nie udało sie wykorzystać jeszcze kilku świetnych okazji.

Skład: Kacper Lewandowski, Aleksander Karłowicz, Kacper Szczepański (Jakub Tyburski), Damian Mućka, Dawid Borkowski, Feliks Kowalski, Artur Cellmer, Oskar Czupryński, Mateusz Wesołowski ( Oskar Brzuszczak), Mikołaj Malinowski (Marcin Falasa), Bartłomiej Kaczyński- trener Daniel Bukowski

Junior młodszy

Gwiazda Bydgoszcz - Sparta Brodnica 1:2

Kolejne zwycięstwo w II lidze wojewódzkiej odnieśli juniorzy młodsi. W meczu 4 kolejki pokonali Gwiazdę Bydgoszcz. Bramki zdobyli: Jacek Kaźmierczyk i Kacper Dzwonkowski. Jest to trzecie spotkanie z rzędu , w którym ta dwójka zawodników zapewnia zwycięstwo drużynie Dawida Gmińskiego.

Chłopcy z roczników 2001/2002 są liderem II ligi wojewódzkiej.

Skład:Jakub Wiśniewski, Kacper Koźmiński, Patryk Karczewski, Karol Jaranowski, Mikołaj Sarnowski, Patryk Banaszewski, Dymytro Martyniuk, Dawid Kotowski (Marcin Jóźwiak), Łukasz Jackiewicz, Kacper Dzwonkowski, Jacek Kaźmierczyk - trener Dawid Gmiński

Młodzik starszy

Sparta Brodnica - Legia Chełmża 8:0

Świetnie w pierwszej ligowej kolejce zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2005. Na boisku w Brodnicy rozgromili Legię Chełmża 8:0. Ich przewaga w ogóle nie ulegała wątpliwości. Hat - trickiem w tym spotkaniu popisał się Mikołaj Rogowski.

Młodzik młodszy

Włókniarz Toruń - Sparta Brodnica 0:0

W sobotę nasi młodzi piłkarze pod okiem trenera Piotra Lamki oraz Sebastiana Laskowskiego wyjechali do Torunia by tam rozegrać swój pierwszy ligowy mecz w sezonie.Punktualnie o godz.12.00 stanęli na boisku z drużyną Włókniarza Toruń walka była zacięta mimo starań podopiecznych Piotra Lamki nie udało im się strzelić żadnej bramki ale też nie dopuścili do tego aby im bramkę strzelono . Mecz zakończył się wynikiem 0:0.Wracamy z 1 punktem.

Skład brodnickiej Sparty reprezentowali :
Antoni Otka,Jakub Aranowski,Kamil Kwiatkowski (c), Dominik Kamiński, Tymoteusz Łukaszewski.Marcel Drożdż, Kacper Piekarczyk, Sebastian Patalon,Maciej Lewczuk,Maciej Bartnicki, Mateusz Siudak, Filip Boraczyński, Oskar Wiśniewski – trener Piotr Lamka