Porażka Rezerw

Niestety kolejną porażkę odnieśli zawodnicy rezerw Brodnickiej Sparty ulegli  oni drużynie z Jabłonowa  w stosunku 1-4 (0-3)  Od początku było widać przewagę graczy z Jabłonowa którzy raz za razem próbowali zagrozić bramce  Brodniczan  i niestety w pierwszej połowie trzykrotnie  udało im  się pokonać bramkarza gospodarzy . Po  przerwie bramkę na 1-3 po rzucie karnym zdobył Adrian Wiśniewski , lecz niestety była to jedyna bramka dla Sparty. Goście w końcówce meczu zdobyli jeszcze jedną bramkę i ustalili wynik meczu . Warto dodać że Brodnicka drużyna mecz kończyła w dziesiątkę , ponieważ kontuzji doznał Radosław Gajkowski i  z powodu braku zmieników  nie miał kto go zastąpić  ( 12 zawodników w protokole meczowym)
Następny mecz rezerwy rozegrają we Wrockach .