Porażka w Aleksandrowie

Niestety nie udał się wyjazd do Aleksandrowa Kujawskiego . Nasi piłkarze przegrali po kiepskim meczu  2-0 i spadli w ligowej tabeli na 8 miejsce .

Początek meczu nie zapowiadał nic złego , już w 3 minucie spotkania Sebastian Pacek znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy lecz przegrał ten pojedynek, po chwili szczęścia zabrakło  również Zalewskiemu  i nadal było 0-0 . Po tych sytuacjach mecz się wyrównał . Około 20  min meczu  po błędzie defensora Sparty Orlęta zdobyły bramkę . Od tego momentu Orlęta  miały przewagę lecz mecz toczył się głównie w środkowej części boiska . W 43 minucie znakomitą okazję do zdobycia bramki miał napastnik gospodarzy ,który w sytuacji sam na sam zbyt długo zbierał się do strzału i został zablokowany przez wracającego Mariusza Śniecia . W tej akcji kontuzji doznał nasz kapitan Piotr Lamka , który został zniesiony z boiska . W jego miejsce na boisku pojawił się Grzegorz Bała .
Początek drugiej połowy to nadal walka w środku boiska i akcja za akcję dużo strzałów z obu stron lecz większość z nich była niecelna . W 60 minucie trener Jarzyński zmuszony był do drugiej zmiany,  kontuzji doznał Krystian Janczak a w jego miejsce na boisku pojawił się Rafał Klonowski . Obie drużyny dążyły do zdobycia gola lecz udało się to gospodarzą którzy w 83 minucie zdobyli bramkę na 2-0 . Sparta jeszcze próbowała zdobyć bramkę honorową ale niestety ta sztuka się nie udała  . Sparta po kolejnym słabym meczu przegrywa 2-0. Kiedy zostanie przerwana słaba passa Brodniczan ?
Miejmy nadzieję, że w najbliższą sobotę w derbowym pojedynku z Naprzodem .

Wielkie brawa należą się  Kibicom  którzy licznie stawili się aby wspierać nas swoim dopingiem w Aleksandrowie Kujawskim. Miejmy nadzieję , że będziemy mogli cieszyć się ich obecnością na kolejnych meczach .