Porażka w Pucharze

W środę 31.08.2016 rozegrano mecz II rundy Okręgowego Pucharu Polski , Nasza Sparta udała się do Jabłonowa Pomorskiego na mecz z tamtejszym Naprzodem gdzie po słabym meczu przegrała 2-1 .
Pierwsza bramka padła już w 15 minucie meczu po uderzeniu wychowanka Sparty Pawła Kwiatkowskiego który obecnie występuje w drużynie z Jabłonowa . Od tego momentu inicjatywę przejęła Sparta czego efektem był gol w 20 minucie Szymona Ciechowskiego , niestety po tej bramce na boisku nie działo się nic ciekawego i do przerwy wynik nie uległ zmianie . Po przerwie Sparta dokonała trzech zmian by wzmocnić ofensywę lecz to nie przyniosło oczekiwanego efektu Sparta stworzyła sobie dwie sytuację najpierw Zalewski w sytuacji sam na sam przeniósł piłkę nad bramkę , a po chwili Sebastian Pacek nie trafił w dogodnej sytuacji . Naprzód w tej części meczu dobrze się bronił i groźnie kontrował czego efektem był gol w 80 minucie meczu Damiana Magalskiego który jak się później okazała była to bramka która dała awans drużynie z Jabłonowa . Sparta żegna się w słabym stylu z Pucharem miejmy nadzieję że w najbliższą sobotę Sparta zrehabilituje się przed własną publicznością w meczu ligowym .