Remis juniorów

W meczu 7 kolejki ligi wojewódzkiej juniorzy młodsi zremisowali  na własnym boisku z aktualnym liderem tabeli - Wdą Świecie 4:4. Mecz był niesamowicie zacięty i obfity w zwroty akcji. Prowadząc już 3:0 Spartanie pozwolili  gościom wyrównać na 3:3. Kiedy na 3 minuty przed końcem Bartłomiej Kaczyński(na zdjęciu) strzelił swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu wydawało się, że nie wypuszczą z rąk tego zwycięstwa. Niestety w ostatniej akcji meczu zawodnicy Wdy po rzucie karnym doprowadzają do remisu 4:4.

Dziękujemy kibicom za liczne stawienie się na meczu juniorskim i super doping !

Sparta Brodnica - Wda Świecie 4:4 (1:0)

Bramki:Bartłomiej Kaczyński x3, Mateusz Wesołowski

Skład: Konrad Adamkiewicz, Bartosz Makowski, Daniel Łazicki, Michał Jaworski( Jakub Napierski), Damian Mućka, Aleksander Karłowicz( Arkadiusz Łasiński), Kamil Sternicki, Mateusz Wesołowski (Kacper Szczepański), Martyn Kugaczewski, Bartłomiej Kaczyński, Kacper Dzwonkowski ( Mikołaj Malinowski)