Remis w Bydgoszczy!

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie 7 kolejki IV ligi kujawsko - pomorskiej Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica.

Bramki dla Naszego zespołu zdobyli: Krystian Janczak oraz Bartosz Zalewski.

Mecz  z 5 drużyną w tabeli rozpoczął się bardzo źle dla Spartan. W 3 minucie po zagraniu z lewej strony boiska piłkę w polu karnym otrzymał Patryk Podolski i pewnym strzałem pokonał Wiśniewskiego. Od tego momentu na boisku panowali Brodniczanie, którzy stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki. W jednej z nich w słupek z ostrego konta trafił Reise.  Ataki piłkarzy Sparty przyniosły efekt w 24 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Mateusza Brzóskę bramkę głową zdobył Krystian Janczak. Nasi zawodnicy próbowali pójść za ciosem i zdobyć drugiego gola. Niestety do przerwy nie udało się zmienić rezultatu.

Po przerwie Sparta ruszyła do zdecydowanych ataków. I już w 50 minucie po składnej akcji bramkę strzelił Bartosz Zalewski. Gospodarze próbowali  zaatakować, jednak to Brodniczanie mieli dogodniejsze sytuacje do podwyższenia wyniku. Niestety nie udało się ich wykorzystać. Niewykorzystane sytuacje niestety zgodnie z przysłowiem zemściły się. W 74 minucie do piłki zagranej  w pole karne dopadł wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Januszewski i strzelił bramkę wyrównującą.

Mimo usilnych starań wynik nie uległ zmianie i spotkanie ligowe zakończyło się takim samym rezultatem jak mecz sparingowy rozegrany na początku lipca.

Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 2:2 (1:1)

Skład: Mateusz Wiśniewski, Radosław Simson, Volodymyr Golovatenko, Sebastian Brzóska, Damian Argalski, Maciej Koczur, Krystian Janczak, Mateusz Brzóska(ż.k), Ivan Kovch, Bartosz Zalewski (80' Szymon Ciechowski), Adam Resie (ż.k. 75' Łukasz Ciechowski)