Sparingi Młodzieży !!!

W sobotę swoje pierwsze mecze sparingowe rozegrały drużyny młodzieżowe SPARTY BRODNICA . Juniorzy młodsi oraz trampkarze udali się rozegrać swoje mecze towarzyskie z rówieśnikami z WISŁY PŁOCK . Obydwa spotkania zostały rozegrane na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią , pierwsi zmagania rozpoczęli zawodnicy trenera Krzysztofa Wiśniewskiego którzy pokonali swoich rówieśników z Płocka 0 : 1 po bramce w pierwszej połowie Bartka Mańki . Całe spotkanie było bardzo wyrównane i obfitowało w wiele sytuacji bramkowych lecz tylko Spartanie wykorzystali jedną z nich i mogli się cieszyć z pierwszego w tym roku zwycięskiego meczu na rozpoczęcie okresu przygotowawczego. Drugie spotkanie które rozegrali juniorzy młodsi to również mecz walki z kilkoma dogodnymi sytuacjami z obu stron , do przerwy jednak żadna z drużyn nie umiała wykorzystać nadarzających się okazji bramkowych . Po przerwie na prowadzenie wyszli zawodnicy z Płocka którzy po pechowo odbitej piłki od naszego obrońcy dobili piłkę do pustej bramki. Spartanie walczyli jednak do końca co było efektem zdobycia bramki wyrównującej autorem której był  Artur Cellmer , do końca meczu podopieczni trenera Daniela Bukowskiego walczyli ambitnie lecz nie udało im się zdobyć więcej bramek i mecz zakończył się wynikiem remisowym 1 : 1 .