Sparta - Włocłavia 1-2

W meczu 22. kolejki Sparta Brodnica niespodziewanie przegrała na własnym stadionie z Włocłavią Włocławek 1-2.

Mecz zaczął się fatalnie dla gospodarzy, bowiem już w 2 minucie Włocłavia wyszła na prowadzenie. Bramka padła dokładnie w 63 sekundzie. W 15 minucie spotkania Patryk Aleksandrowicz zdobył swoją kolejną bramkę dla Sparty i był remis.

W drugiej połowie goście po raz drugi trafili do siatki Sparty. Brodniczanie niestety nie zdołali odrobić strat, tym bardziej, że od 67 minuty grali w dziesiątkę, po drugiej żółtej kartce dla Doriana Banasiaka. Sparta - Włocłavia 1-2.

Skład Sparty: Wiśniewski - Koczur (Bocian), Janczak (k, żk), Banasiak (żk x2), Ciechowski - Rupiński, Gajkowski, Grudziński, Zalewski (Kural), Brzuszczak (Panek) - Aleksandrowicz (gol 15', żk)
Rezerwowi: Supiński, Martyniuk, Łazowski, Brzóska

Skład Włocłavii: Kasiński, Szczęsny, Kijewski, Mikhailenko, Frąckowiak (k), Gląba, Szablewski, Markiewicz, Spychalski, Dewil, Charzewski