Transfery przed nowym sezonem

Transfery przed nowym sezonem

Przybyli: Adam Reise 
Data urodzenia: 26 czerwca 1984 
Pozycja: napastnik

Adam to nowy-stary zawodnik w Sparcie. Reprezentował już barwy naszego klubu, do Sparty trafił ze Startu Warlubie w sezonie 2016/2017, a podczas przerwy zimowej ubiegłego sezonu przeszedł do drużyny Sokoła Zblewo. Reise to rosły, silny, bramkostrzelny napastnik, który wraz z Adrianem Kuralem stworzy groźny duet.   


Grzegorz Domżalski 
Data urodzenia:
21 listopada 1983 
Pozycja: pomocnik  

Niezwykle doświadczony, niewielki wzrostem (165 cm) i szybki skrzydłowy. Większość kariery spędził w Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, ale reprezentował również barwy tak wielkich klubów, jak GKS Katowice czy Ruch Chorzów. Był także zawodnikiem Olimpii Grudziądz i Startu Warlubie. 

Milan Lech 
Data urodzenia: 18 październik 2000 
Pozycja: pomocnik 

Milan jest młodym, perspektywicznym pomocnikiem, pochodzi z Grudziądza, jest wychowankiem Olimpii, gdzie przez wiele lat grał w drużynach młodzieżowych, a w sezonie 2017/2018 znalazł się w kadrze pierwszej drużyny seniorów. Jego ostatnim klubem była Elana Toruń, gdzie grał w Centralnej Lidze Juniorów, jednak poważna kontuzja zahamowała rozwój jego kariery. 
 

Oprócz w/w trójki, do kadry seniorów dołączyli: Dominik Ciarkowski (bramkarz, wznowił treningi) oraz juniorzy: Kacper Dzwonkowski (obrońca) i Mikołaj Sarnowski (obrońca). 

Odeszli: 
Bartosz Zalewski - Gedania Gdańsk (wypożyczenie na rok) 
Mateusz Grudziński - Pomorzanin Toruń 
Sebastian Supiński - Unia Wąbrzeźno 
Jakub Panek - brak klubu 
Ivan Kovch - powrót na Ukrainę 

Pełna kadra Sparty Brodnica na sezon 2019/2020: http://sparta-brodnica.pl/roster/kadra-4

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości