Unia Gniewkowo - Sparta 0-0

W meczu 25. kolejki, który był pierwszym wiosennym wyjazdem, piłkarze Sparty zremisowali bezbramkowo z Unią Gniewkowo 0-0.

Od pierwszych minut piłkarze Sparty osiągnęli przewagę, często zagrażając bramce gospodarzy. Już w 3 minucie Bartosz Zalewski groźnie strzelał z dystansu, a minutę później dogodną sytuację zmarnował Kural. W dalszej części meczu brodniczanie mieli jeszcze kilka dobrych okazji do strzelania gola, a najlepszą z nich zmarnował Bocian, który w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza Unii.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, Sparta grała w piłkę, a piłkarze Unii próbowali kontrować, jednak praktycznie ani razu nie zagrozili bramce Mateusza Wiśniewskiego. Bardzo dobry mecz rozgrywał Oskar Brzuszczak, który był bliski strzelenia pięknej bramki, jednak jego strzał z woleja obronił z trudem bramkarz.

Skład Sparty: Wiśniewski - Ciechowski, Banasiak, Brzóska, Janczak - Grudziński (Panek), Rupiński, Brzuszczak, Zalewski, Bocian (Koczur) - Kural (Gajkowski)