Włovłavia - Sparta 1-4

W meczu 6. kolejki IV ligi Sparta pokonała na wyjeździe Włocłavię Włocławek 4-1.

Bramki w tym meczu zaczęły padać dopiero w drugiej połowie. W 50 minucie gospodarze objęli prowadzenie, po stałym fragmencie gry do bramki trafił Łukasz Grube. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, gdyż 4 minuty później do wyrównania doprowadził Adrian Kural.

Ten sam zawodnik kapitalnie zachował się w 70 minucie, ośmieszając obrońcę na lewej stronie boiska i dokładnie podając do Krystiana Janczaka, który potężnym strzałem z pierwszej piłki wyprowadził Spartę na prowadzenie.

W 77 minucie pewnie rzut karny wykorzystał Dawid Bocian, a wynik ustalił w 88 minucie Dmytro Martyniuk.

Skład Sparty: Wiśniewski - Dzwonkowski (75' Martyniuk, gol 88'), Banasiak, Brzóska, Janczak (gol 70'), Koczur, Ciechowski, Brzuszczak (żk 59'), Domżalski (żk 83'), Bocian (gol 77', Czupryński 90'), Kural (gol 54', Lech 90')

Sędziował: Krzysztof Ulatowski