Wypowiedzi po meczu z Chełminianką

Powiedzieli po meczu Sparty z Chełminianką:

Kacper Dzwonkowski:

Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu. Było dużo niedokładności i mało zaangażowania. Druga połowa świetnie się dla nas zaczęła. Strzeliliśmy szybko bramkę i cały czas atakowaliśmy. Po czerwonej kartce dla przeciwnika graliśmy dalej swoje, co prawda rywale mieli pojedyncze kontry, ale nie zagrozili naszej bramce. Przez resztę spotkania kontrolowaliśmy mecz i w końcówce strzeliliśmy 2 bramki, które dały nam zwycięstwo.

Dorian Banasiak:

Sam początek spotkania układał się po naszej myśli. Atakowaliśmy i tworzyliśmy akcje, ale później to goście doszli do inicjatywy, rozbijali nasze ataki i udało im się strzelić bramkę dającą prowadzenie. Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Utrzymywaliśmy się przy piłce i potrafiliśmy grać znacznie lepiej w obronie. Po czerwonej kartce dla gości skutecznie wykorzystaliśmy przewagę i z 0-1 udało nam się uzyskać wynik 3-1, który nas w pełni zadowala, aczkolwiek sami wiemy, że jest jeszcze wiele do poprawy i mamy nad czym pracować.