Zwycięstwo Juniorów młodszych.

W ramach 4. kolejki 1 Ligi Juniora młodszego brodnicka Sparta, na własnym terenie, dość pewnie rozprawiła się z Victorią Koronowo 6-2. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Jacek Kaźmierczyk po strzale niezwykłej urody pod poprzeczkę bramki gości. Do 35 minuty to jednak przyjezdni zdołali wyjść na prowadzenie 2-1. Wyrównujący gol padł tuż przed przerwą, autorem Jakub Ochocki. Drugie 40 minut to już zdecydowana przewaga Spartan, którzy zadali gościom kolejne cztery trafienia. Kolejno: Jacek Kaźmierczyk z rzutu karnego, Dzwonkowski Kacper, Jacek Kaźmierczyk oraz Marcin Jóźwiak. Na pochwałę zasługuje cały zespół, który ciężko pracował na zwycięstwo. Zespół Juniora młodszego po 4 kolejkach ma na swoim koncie 6 pkt przy bilansie bramkowym 11-7

Skład: Wiśniewski Jakub - Sarnowski Mikołaj, Szmidt Miłosz, Jaranowski Karol, Koźmiński Kacper ( 60' Kornowski Mateusz) - Ochocki Jakub [GOL], Jackiewicz Łukasz ( 65' Karczewski Patryk), Martynyuk Dima - Dzwonkowski Kacper [GOL] (73' Jóźwiak Marcin [GOL] ), Tuptyński Maciej ( 65' Mańka Bartosz), Kaźmierczyk Jacek [GOL3x] (73' Kotowski Dawid)

Swój najbliższy mecz podopieczni Dawida Gmińskiego rozegrają na wyjeździe 17.09 o godz. 16:00 z BKS Bydgoszcz.