Zwycięstwo ze Startem!

Trzecie zwycięstwo w IV lidze kujawsko - pomorskiej odnieśli seniorzy Naszego klubu. W meczu 8 kolejki pokonali na własnym boisku Start Warlubie 2:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Bartosz Zalewski oraz Ivan Kovch.

Pierwsza połowa to bardzo wyrównane spotkanie. Gra toczona była w bardzo wysokim tempie. Brakowało jednak sytuacji bramkowych.  Walka toczyła się głównie w środku pola. Jedyną wartą podkreślenia sytuacją był strzał z woleja Bartosza Zalewskiego po  dośrodkowaniu Ivana Kovcha, który przeprowadził bardzo ładną indywidualną akcję z prawej strony boiska. Ta cześć gry zakończyła się wynikiem 0:0.

Druga połowa zaczęła się podobnie jak w poprzedniej kolejce bardzo dobrze dla Brodniczan. Tak jak w Bydgoszczy w 50 minucie na listę strzelców wpisał się Zalewski. Tym razem zdobył gola głową po dośrodkowaniu Mateusza Brzóski z rzutu rożnego. Dalsza część spotkania toczyła się pod kontrolą Sparty, która nie dopuściła zespołu gości do poważniejszych sytuacji bramkowych.  W 78 minucie drugą bramkę dla Naszego zespołu zdobywa Ivan Kovch po dograniu Adama Reise. Do końca spotkania Spartanie kontrolowali wydarzenia na boisku i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Cieszy fakt, że Nasz zespół po problemach na początku sezonu wraca na właściwe tory. Warte zauważenia jest, ze Nasz bramkarz pierwszy raz w sezonie zachował czyste konto. Liczymy na kolejne dobre spotkania w wykonaniu Sparty.

Serdeczne podziękowania kierujemy do  kibiców, którzy wspierają drużynę na stadionie w Brodnicy!

Kolejne spotkanie rozegramy na wyjeździe z Unia Janikowo - sobota 30.09 godz.16.00