Junior młodszy - Zwycięstwo z Victorią !

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2016/2017 juniorzy młodsi pokonują na własnym boisku Victorię Koronowo 4:2. Bramki w tym spotkaniu strzelali: Martyn Kugaczewski oraz Bartłomiej Kaczyński x 3.
        Od początku spotkania podopieczni Daniela Bukowskiego osiągają przewagę na boisku czego efektem są 3 gole i prowadzenie do przerwy. Niestety początek drugiej części spotkania to zbytnie rozluźnienie w szeregach młodych Spartan i goście po dwóch rzutach karnych doprowadzają dowyniku 3:2. Jednak w 60 minucie meczu hat-tricka kompletuje Bartek Kaczyński i wynik 4:2 nie zmienia się już do końca spotkania.
          Dzięki temu zwycięstwu i korzystnych rezultatach w innych spotkaniach(czekamy jeszcze na mecz Wda - Unia), awansujemy na 4 miejsce w lidze wojewódzkiej juniorów młodszych !

BRAWO DRUŻYNA !

Sparta JB Brodnica - Victoria Koronowo 4:2 (3:0)

Bramki: Bartłomiej Kaczyński x 3, Martyn Kugaczewski

Skład: Konrad Adamkiewicz, Kacper Szczepański, (Jakub Tyburski), Daniel Łazicki, Bartosz Makowski, Aleksander Karłowicz, Martyn Kugaczewski, Arkadiusz Łasiński (Patryk Banaszewski), Kamil Sternicki, Mateusz Wesołowski (Jacek Kaźmierczyk), Bartłomiej Kaczyński (Miłosz Szymborski), Dawid Borkowski (Mikołaj Malinowski)