Juniorzy młodsi - remis z Gwiazdą !

Juniorzy młodsi -  remis z Gwiazdą !

W ostatnim meczu wyjazdowym w rundzie jesiennej Juniorzy młodsi zremisowali  z Gwiazdą Bydgoszcz 1:1.
Mecz rozgrywany był w bardzo ciężkich warunkach na zmrożonej płycie boiska. Rozpoczął się od zapoznania z trudnymi warunkami przez obie drużyny. Szybciej poradzili sobie z tym gospodarze i to oni objęli prowadzenie. Jednak od tej chwili zdecydowaną przewagę osiągnęli zawodnicy Sparty, którzy już w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Niestety nie wykorzystali żadnej z nich i do przerwy Gwiazda prowadziła 1:0. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i to goście z Brodnicy wciąż atakowali. Skutkiem tego była bramka Bartka Kaczyńskiego. Mimo kilku świetnych okazji w drugiej połowie nie udało się strzelić kolejnych bramek i mecz w Bydgoszczy zakończył się podziałem punktów.

Ostatnie spotkanie juniorzy młodsi rozegrają w sobotę (19.11) godz. 10.00 - stadion OSiR, a przeciwnikiem będzie Victoria Koronowo.

Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy !

Gwiazda Bydgoszcz - Sparta Brodnica 1:1 (1:0)

Bramka: Bartłomiej Kaczyński

Skład: Kacper Lewandowski, Kacper Szczepański (Damian Mućka), Daniel Łazicki, Bartosz Makowski, Aleksander Karłowicz, Kamil Sternicki, Martyn Kugaczewski, Arkadiusz Łasiński (Kacper Dzwonkowski), Jacek Kaźmierczyk, Mateusz Wesołowski (Mikołaj Malinowski), Bartłomiej Kaczyński