B-klasa bez punktów na zakończenie rundy !!!

Niestety kolejną porażkę w B-klasowych zmaganiach zaliczyli brodniccy piłkarze , tym razem w roli zwycięzcy wystąpił zespół Legi Osiek . Początek meczu ułożył się dla spartan bardzo dobrze bo już w 11 min gospodarze objęli prowadzenie 1 : 0 po strzale Marcina Falasy  , niestety w 40 min do wyrównania doprowadził zawodnik Osieka i na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 1:1 . W drugiej połowie znowu dało się we znaki brak przygotowania fizycznego i krótka ławka zmienników co wykorzystali goście  strzelając brodniczanom 3 bramki , i wygrywając całe spotkanie 1 : 4 . Było to ostatnie spotkanie w tej nieudanej rundzie dla Naszej drużyny , miejmy nadzieję iż wiosna będzie dla brodniczan zgołą odmienna , dołączy do zespołu kilku doświadczonych zawodników i będziemy mogli cieszyć się ze zwycięskich meczy na które czekają liczni kibice .