Junior młodszy - Zwycięstwo w Grudziądzu !

Wynikiem 3:2 dla Sparty zakończył się mecz ligi wojewódzkiej juniorów młodszych rozegrany wczoraj w Grudziądzu z miejscową Olimpią. Był to ciężki i wyrównany mecz. Zawodnicy Daniela Bukowskiego zaczęli go od straty bramki. Jednak na przerwę schodzili prowadząc już 3:1. W drugiej połowie Olimpią zdobywa bramkę kontaktowa. Nie udaje się gospodarzom zdobyć kolejnych goli i 3 pkt przyjeżdżają do Brodnicy.

Zwycięstwo w Grudziądzu bardzo przybliżyło chłopców z rocznika 2000 do awansu do grupy A ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Nasi zawodnicy zajmują obecnie 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 20 pkt.

Kolejne spotkanie rozegrają w sobotę (05.11) o godz. 10.00 z Pogonią Mogilno. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !

Olimpia Grudziądz - Sparta Brodnica 2:3 (1:3)

Bramki: Kamil Sternicki, Miłosz Szymborski, Mateusz Wesołowski

Skład: Konrad Adamkiewicz, Daniel Łazicki, Aleksander Karłowicz, Damian Mućka. Kacper Szczepański, Arkadiusz Łasiński (MIkołaj Malinowski), Martyn Kugaczewski, Kamil Sternicki, Mateusz Wesołowski (Jakub Tyburski), Miłosz Szymborski (Artur Cellmer), Bartłomiej Kaczyński (Jacek Kaźmierczyk)- trener Daniel Bukowski