B-KLASA zdobywa 3 punkty !!!

W niedzielę po bardzo emocjonującym meczu rezerwy Sparty zdobyły swoje pierwsze 3 punkty , pokonując Zryw Książki 5:4. Pierwsza połowa meczu to dominacja brodniczan którzy po bramce Marcina Falasy oraz samobóju Zrywu na przerwę zeszli z wynikiem 2 :0 i nic nie wskazywało na to aby druga połowa przyniosła horror na boisku . Początek drugiej połowy to błąd naszych zawodników i szybka strata bramki która wprowadziłą  duży chaos w szeregi brodniczan , który bezlitośnie wykorzystali  goście i szybko wyszli na prowadzenie 2 : 3 . Od tego momentu spartanie nie mając nic do stracenia zaatakowali z podwójną siła po jednym z rzutów wolnych do remisu doprowadza Łukasz Hein , niestety za chwilę nadziewamy się na kontrę i znowu jest 3-4 dla Zrywu . Końcówka meczu to już zdecydowanie dominacja brodniczan którzy po golach Krystiana Janczaka oraz ponownie Łukasza Heina wygrywają spotkanie 5 : 4 . Jest to pierwsze zwycięstwo Naszych rezerw w obecnym sezonie , drużyna przeszła dużą przebudowę w ostatnich dniach i musi się ze sobą zgrać miejmy nadzieję ze jest to dobry początek aby piąć się w górę tabeli .

SPARTA II BRODNICA - ZRYW KSIĄŻKI 5 : 4 ( 2 : 0 )