Kolejna przegrana !

Kolejne spotkanie IV Ligi nie można zapisać do udanych , po 90 minutach spotkania z zespołem Unii Solec Kujawski brodniczanie schodzili pokonani . Po bramce samobójczej oraz rzucie karnym przegrywamy mecz 0:2 i spadamy w ligowej tabeli na 10 miejsce .Z przebiegu całego meczu można było liczyć na więcej . Unia Solec miała zdecydowanie większe posiadanie piłki ale nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej syt uacji do zdobycia bramki .Pierwszą dogodną sytuację stworzyli sobie Brodniczanie kiedy to po składnej akcji Marcin Rupiński oddał strzał z szesnastego metra ,ale piłka minimalnie minęła bramkę gości .  Bramka na 0-1 to gol samobójczy Daniela Łazowskiego który próbował wybijać piłkę wślizgiem lecz piłka odbiła się tak nie fortunie ,że wpadła do bramki Spartan . Druga połowa to dalej walka w środku boiska  z przewagą gości stworzyli oni sobie kilka sytuacji lecz dobrze w bramce spisywał się Andrzej Szreiber który kilka razy dobrze interweniował po strzałach gości . W 59 minucie sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości pewnym egzekutorem okazał się Michał Żurowski i było 2-0 . Sparta próbowała jeszcze walczyć i zdobyć  honorowa bramkę lecz ta sztuka się nie udała . Kolejna szansa na rehabilitację i zdobycie 3 punktów w sobotę 07.10.2016 w meczu z ostatnią drużyną ligowej tabeli Piastem Złotniki Kujawskie . Tylko zwycięstwo SPARTA !!!!

Skład Sparty : Szreiber - Sosnowski Łazowski ('68 Ratkowski) Brzóska Śnieć (50' Kaźmierczyk)- Janczak Rupiński (78' Wiśniewski) Klonowski ('63 Ciechowski Szymon) Ciechowski Łukasz - Zalewski Pacek