Zwycięstwo i remis !!!

W sobotę swoje mecze rozegrały dwie drużyny występujące w Lidze Wojewódzkiej Trampkarza i Młodzika . Na boiskach przy ul. Chełmińskiej brodniczanie zmierzyli się z drużynami Pomorzanina Toruń , w pierwszym meczu kolejne 3 punkty do ligowej tabeli dopisali starsi  trampkarze , którzy pokonali 0:2 swoich rówieśników z Torunia . Po bramkach Macieja Tuptyńskiego i Karola Skawińskiego spartanie schodzili z boiska jako zwycięscy . Cieszy również postawa młodszych zawodników z Brodnicy którzy byli bardzo blisko zdobycia swoich pierwszych 3 punktów , niestety w końcówce meczu torunianie zdołali wyrównać i mecz zakończył się wynikiem 2:2 , spartanie dopisali pierwszy punkt w ligowej tabeli , oby to był początek dobrych meczy w wykonaniu naszych zawodników . Bramki dla Młodzików zdobyli Kuba Żelaziński oraz Marcel Krajewski .

Kolejne spotkania brodnickie zespoły rozegrają w sobotę 08.10.2016 o godz.10:00 i 11:45 na własnym boisku z drużyną Zawiszy Bydgoszcz.