Młodzież w sobotę ze zmiennym szczęściem !!!

Ze zmiennym szczęściem grały w sobotę drużyny młodzieżowe brodnickiej Sparty , jedno zwycięstwo oraz dwie porażki to bilans sobotnich spotkań . Przekonujące zwycięstwo odnieśli trampkarze ligi wojewódzkiej , którzy w Bydgoszczy rozgromili tamtejszy BKS aż 0:15 !!!! . NA listę strzelców wpisali się : 4X Bartek Mańka , 3X Maciej Tuptyński , 3x Dymytro Martyniuk , 2x Filip Węgielewski oraz po jednej Sebastian Rumiński , Łukasz Jackiewicz i Dawid Spalding . Niestety nie udało się wygrać meczu młodziką którzy również występują w lidze wojewódzkiej , młodzi brodniczanie mimo wspaniałej walki przegrali 2 : 0 z drużyną BKS Bydgoszcz .W sobotę zagrali również trampkarze ligi okręgowej którzy ulegli niestety drużynie Sokoła Radomin 5 : 0 .

BKS BYDGOSZCZ - SPARTA HILDEBRANDT BRODNICA 0 : 15 ( 0 : 9 ) Trampkarz Wojewódzki

BKS BYDGOSZCZ - SPARTA KALCHEM BRODNICA 2 : 0 ( 1 : 0 ) Młodzik Wojewódzki

SPARTA BOSMAN BRODNICA - SOKÓŁ RADOMIN 0 : 5 ( 0 : 3 )