Przegrana na Inaugurację w B-klasie

Przegrana na Inaugurację  w B-klasie

Wczoraj swój pierwszy mecz przegrała drużyna Sparty II

Rezerwy Sparty udały się na mecz do Bobrowa lecz nie był to udany wyjazd gdyż  Nasz zespół przegrał aż 5-0 .

Do przerwy utrzymywał się bez  bramkowy remis , przewagę mieli gospodarze lecz nie potrafili jej wykorzystać Sparta ograniczyła się jedynie do kontr lecz te nie przyniosły efektu w postaci bramki  . W drugiej połowie zawodnicy gospodarzy szybko strzelili bramke na  1-0  a po chwili na 2-0  Sparta zaatakowała  lecz goście wyprowadzili kontrę i było już  3-0
 Nasi piłkarze próbowali odpowiedzieć kontaktową bramkę lecz to gospodarze strzelali bramki mecz zakończył się wynikiem 5-0 dla Bobrowa . Oby w kolejnych meczach  było już tylko lepiej. Przypomnijmy że  drużyny Sparty II powstała dopiero w tym sezonie i potrzeba jeszcze trochę czasu aby wszystko zaczęło funkcjonować tak jak powinno .