Przegrana Trampkarzy z viceliderem !!!

W sobotę o godz.10:00 trampkarze występujący w Lidze Wojewódzkiej podejmowali drugą drużynę ligowej tabeli UKS SMS Włocławek . Niestety po zaciętej walce i wielu niewykorzystanych sytuacjach bramkowych dla naszej drużyny przegrywamy 3 : 4 ( 1: 1 ) . Bramki dla brodniczan zdobyli D.Martyniuk oraz 2x M.Szmidt . Przez cały mecz trwała zażarta walka o każdy centymetr boiska i za to należą się duże brawa dla Spartan . Zagraliśmy jeden z lepszych meczów w tej rundzie , lecz nie przełożyło się to na ligowe punkty , pocieszające jest to iż dla każdego rywala jesteśmy równorzędnym przeciwnikiem i cały czas jesteśmy w górnej części tabeli . Kolejna okazja powiększenia dorobku punktowego w niedzielę 30.10.2016 o godz. 10.00 gdzie podejmiemy Tucholankę Tuchola . Zapraszamy kibiców !!!