Żak bez punktów .

Niestety nie udał się wyjazd brodnickim żakom którzy udali się na swój szósty turniej do Golubia-Dobrzynia . Przegrali oni dwa mecze i tym razem zajęli ostatnie miejsce . Trener  chwalił swoich zawodników za walkę i zaangażowanie w tych meczach. " Po prostu zabrakło nam szczęścia ,  mieliśmy  dziś bardzo dużo sytuacji bramkowych lecz brakowało wykończenia . Była to kolejna dobra lekcja dla nas. Wyciągamy wnioski i dalej ciężko pracujemy na treningach. Chciałbym podziękować rodzicom którzy kolejny raz wspierali nas podczas turnieju wyjazdowego. Są dla nas dużym wsparciem !!! Wielkie Dzięki   "
W pierwszym meczu brodniczanie ulegli  Olimpii Grudziądz  1-0 . Bramkę straciliśmy po rzucie karnym  . Warto dodać, że Ksawery Świątkowski  obronił drugi rzut karny podyktowany przez sędziego .
W Drugim meczu Młodzi Spartanie zmierzyli się  z zawodnikami Piłkarza Golub-Dobrzyń , przegrali ten mecz 5-3 .Po pierwszej połowie było już 3-0 . Od początku drugiej połowy młodzi piłkarze Sparty zaatakowali i zaczęli odrabiać  lecz  zabrakło czasu i odrobiny szczęścia .