Trampkarze GROMIĄ !!!

Trampkarze GROMIĄ  !!!

W 10 kolejce Ligi Wojewódzkiej Trampkarza SPARTA HILDEBRANDT BRODNICA rozgromiła na własnym boisku drużynę TUCHOLANKĘ TUCHOLA 11 : 1 !!!! . Przez całe spotkanie spartanie dominowali na boisku i nawet przez chwilę ich zwycięstwo nie było zagrożone , honorową bramkę goście zdobyli po złym ustawieniu naszych obrońców i na to jedynie było stać drużynę z Tucholi . Trzeba dodać iż była to jedyna sytuacja w całym meczu w której musiał interweniował nasz bramkarz . Pierwszy raz w tej rundzie zagraliśmy systemem 1-4-4-2 z dwoma napastnikami i to dało widoczne rezultaty , drużyna grała z polotem , świetnie funkcjonowali skrzydłowi którzy często dośrodkowywali piłki na dwóch rosłych napastników , linia obrony nie pozwalała gościom na jakiekolwiek akcję ofensywne rozbijając je w zarodku . Cała drużyna zasłużyła na wielki brawa iż nawet przez chwilę nie zlekceważyła przeciwnika i dążyła do podwyższania wyniku . Na listę strzelców zapisali się w tym meczu 3x Bartek Mańka , 3x Miłosz Szmidt , 2x Dymytro Martyniuk , Sebastian Rumiński , Karol Skawiński , Wiktor Orzechowski , trzeba dodać iż Miłosz zagrał pierwszy raz na pozycji napastnika i od razu świetnie spisał się z powierzonego mu zadania :) .Kolejne ważne spotkanie brodniczanie rozegrają we Włocławku z drużyną Lidera Włocławek w niedzielę 06.11.2016 o godz. 14:00 .

SPARTA HILDEBRANDT BRODNICA - TUCHOLANKA TUCHOLA 11 : 1 ( 4 : 1 )

SKŁAD : Wiśniewski - Sarnowski , Ochocki , Jackiewicz , Jaranowski - Tuptyński , Martyniuk 2X GOL , Skawiński GOL , Rumiński GOL - Szmidt 3X GOL , Mańka 3X GOL , Orzechowski GOL , Krajewski , Tamiła , Kijewski .